XIII Niedziela Zwykła

1. W okresie wakacyjnym w dni powszednie będzie tylko jedna Msza św.: w środę
i czwartek po południu o godz. 18.00, a w pozostałe dni rano o godz. 7.00. Również kancelaria parafialna będzie czynna w środę i czwartek od godz. 17.00 do 17.30, a w pozostałe dni bezpośrednio po rannej Mszy św. W niedzielę i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca kancelaria jest nieczynna.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. i w I piątek od godz. 17.30. Msza o 18.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00

4. Nabożeństwo pierwszo-sobotnie o godz. 17.00 i Msza św. o godz. 18.00

Zaproszenie:

W sobotę 6 lipca w Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu odbędzie się pielgrzymka pokutna za grzechy przeciwko życiu ludzkiemu. Rozpoczęcie o godz. 10:00. Msza św. o godz. 11:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania i modlitwy.

Opiekun kościoła w Hucie Polańskiej zaprasza na uroczystość odpustową ku czci św. Jana z Dukli w Hucie Polańskiej w niedzielę, 7 lipca 2024 r. Uroczystej Mszy św. o godz. 14.00 przewodniczył będzie biskup Kazimierz Górny.