XIII Niedziela Zwykła

1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. nabożeństwo eucharystyczne i zmiana tajemnic, a o godzinie 16:30 nabożeństwo różańcowe.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Od poniedziałku do środy na parkingu obok dzwonnicy można składać elektrośmieci, które zostaną zabrane w środę rano. Dochód z nich zostanie przekazany na działalność misyjną Kościoła.

4. W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

5. W okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) w dni powszednie będzie tylko jedna Msza św.:
poniedziałek – 7:00
wtorek – 7:00
środa – 18:00
czwartek – 18:00
piątek – 7:00
sobota – 7:00
Natomiast w pierwsze piątki i pierwsze soboty miesiąca będzie Msza rano i wieczorem ze względu na przypisane nabożeństwa.
Również kancelaria parafialna będzie czynna w środę i czwartek o 17:00, a w pozostałe dni po rannej Mszy św. W niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca kancelaria jest nieczynna.

6. Zachęcamy do udziały w 46. Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy. Można wziąć udział w całości od 4 do 13 sierpnia lub zapisać się na jeden dzień, czyli sztafetowo. Szczegóły dotyczące zapisów i uczestnictwa można znaleźć na plakacie.

7. Za tydzień w niedzielę przy dawnej cerkwi w Świątkowej Wielkiej odbędzie się XX Parada Historyczna. Szczegóły na plakacie.

8. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Prusa, numery domów: 25, 26, 28, 33, 35, 39.