XIII Niedziela Zwykła

1. Dziś po południu o godz. 16.30 nabożeństwo czerwcowe.

2. Zgodnie z zaleceniem ks. Biskupa, przy wyjściu z kościoła przygotowana jest puszka do której można złożyć ofiarę na wsparcie poszkodowanych w wyniku niedawnych pożarów w Nowej Białej k. Nowego Targu i niedawnych nawałnic oraz jako pomoc dla Caritas w zorganizowaniu letnich kolonii dla dzieci.

3. We wtorek Uroczystość Św. Piotra i Pawła, dzień szczególnej modlitwy za Ojca św. i całego Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do MB, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

6. W sobotę I sobota miesiąca – nabożeństwo I-sobotnie o godz. 17.00.

7. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

8. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i środę w godzinach 17:00 -17:30. W pozostałe dni – bezpośrednio po rannej Mszy św. W niedziele i święta oraz w pierwsze piątki miesiąca kancelaria jest nieczynna.

9. W dniach od 8 do 10 lipca księża saletyni z Dębowca organizują Saletyńskie Spotkania Młodych. Bliższe informacje na ten temat można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

10. Przypominamy także, że w kancelarii parafialnej trwają zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania.

11. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Wojska Polskiego,
nr. domów: 9, 9b, 9c, 13c, 15 i 17.