XII Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek Uroczystość św. Jana Chrzciciela.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W sobotę Uroczystość Św. Piotra i Pawła, dzień szczególnej modlitwy za Ojca św. i cały Kościół. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Składka z tej Uroczystości  jest przeznaczona na rzecz posługi apostolskiej i charytatywnej papieża (tzw. Świętopietrze).

4. W sobotę w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie zawiązujące grupę Wojowników Maryi. Szczegółowe in formację na ten temat można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

5. Diecezjalne Studium Organistowskie w Rzeszowie prowadzi nabór kandydatów na rok szkolny 2024/2025. Szczegółowe informacje na temat wymaganych dokumentów i przyjęcia, można uzyskać w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie, ul. Witolda 11a od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 -13.00.