XI Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo czerwcowe, o godz. 17.00 uroczysta Msza św., a po niej procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Bożej poprzez stronę internetową naszej parafii lub w zakrystii bezpośrednio przed nabożeństwem. Zapraszamy także wszystkich do uczestnictwa i wspólnej modlitwy.

2. Zgodnie z zaleceniem ks. Biskupa, przy wyjściu z kościoła przygotowana jest puszka do której można złożyć ofiarę na wsparcie remontu Domu Diecezjalnego KSM w Rzeszowie.

3. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości odpustowych ku czci NSPJ i NSNMP. „Bóg zapłać”.

4. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla uczniów klas VII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

5. W środę po Mszy św. Nowenna do MB, a w czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. W przyszłą niedzielę przeżywamy w naszej diecezji Dzień Świętości Małżeństw i Rodzin. Jest to także III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w naszej parafii.

7. Po okresie pandemii i izolacji staramy się powoli wracać do normalności także w wymiarze życia religijnego. W związku z tym organizujemy w najbliższą środę pielgrzymkę dzieci I Komunijnych do Częstochowy i Łagiewnik. Zbiórka pielgrzymów na parkingu przed kościołem o godz. 24.00.

8. Także w okresie ferii zimowych, w dniach 12 – 19 lutego 2022r. organizujemy po raz drugi pielgrzymkę do Ziemi Świętej w bardzo atrakcyjnej cenie. Bliższe informacje na temat pielgrzymki można znaleźć na tablicy ogłoszeń oraz stronie internetowej naszej parafii. Zapisy do wyczerpania wolnych miejsc wraz z zaliczką, przyjmowane będą w kancelarii parafialnej. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Kolejowej, nr. domów: 22, 37, 41, 45, 45a i 47.