Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 uczniowie klas IV będą przeżywali rocznicę I Komunii św. Po południu o godz. 15.00 spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

2. Nabożeństwa majowe codziennie po wieczornej Mszy św., a w czwartki o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

3. W poniedziałek, 13 maja, pierwsze w tym roku nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.30 nabożeństwo majowe i o godz. 19.00 uroczysta Msza św. z kazaniem, a po niej procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Bożej poprzez stronę internetową naszej parafii, bądź osobiście bezpośrednio przed nabożeństwem oraz do licznego udziału w tym nabożeństwie.

4. W Środę Nowenna do matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W sobotę w rzeszowskiej katedrze odbędą się święcenia kapłańskie 6 diakonów naszego rzeszowskiego Seminarium. Polecajmy ich Bogu w naszych modlitwach.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie okresu wiekanocnego. Jest to również III niedziela miesiąca – składka na prace inwestycyjne w naszej parafii.

7. W dniach 17 – 19 maja księża saletyni z Dębowca zapraszają uroczystości odpustowe ku czci MB Saletyńskiej. Szczegóły można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

8. 18 czerwca organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy i Łagiewnik dzieci I Komunijnych. Ponieważ są jeszcze wolne miejsca, zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania. Koszt udziału ok. 100zł. Zapisy do wyczerpania miejsc w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Przy zapisie potrzebny będzie numer Pesel, adres oraz wpłata 100zł. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

9. Duszpasterstwo Młodzieży naszej diecezji organizuje turnusy wakacyjne dla młodzieży. Szczegółowe informacje można znaleźć na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty.