VI Niedziela Zwykła

1. Dziś na plebani o godz. 15.00 spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

2. W związku trzęsieniem ziemi w Turcji i Syrii dziś w kościołach całej Polski prowadzona jest zbiórka środków na pomoc poszkodowanym. Dlatego też na stoliku przy wyjściu z kościoła umieszczona jest puszka do której można złożyć ofiarę na ten cel.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy Emaus a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W przyszłą niedzielę – III niedziela miesiąca. Składka na prace inwestycyjne w naszej parafii – malowanie wnętrza kościoła. Dziękujemy za ofiarność na ten cel.

5. Przy tej okazji informujemy, że wczoraj odbyło się spotkanie Rady Parafialnej i zainteresowanych osób z przedstawicielem firmy  AIP DEKOR, w sprawie malowania kościoła. Wybrano kolory i sposób wykonania tej pracy. Po akceptacji Kurii Diecezjalnej, malowanie wnętrza kościoła planowane jest po świętach wielkanocnych. Także w tym tygodniu zamontowano na dachu przed bocznym wejściem do kościoła śniegołapy zabezpieczające przed spadaniem śniegu z dachu na wchodzące osoby. Koszt tego przedsięwzięcia wyniósł 3300 zł.

6. W dniach od 28 lipca do 11 sierpnia organizowany jest wyjazd autokarowy na Światowe Dni Młodych w Lizbonie. Szczegóły tutaj.

7. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Pigonia, numery: 15, 16, 18, 22, 23, 24, 25 i 26.