VI Niedziela Zwykła

1. Dziś o godz. 15.00 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

2. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej, a czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W przyszłą niedzielę – III niedziela miesiąca. Składka na prace inwestycyjne w naszej parafii – wykonanie kaplic bocznych w kościele.

4. Caritas Diecezji Rzeszowskiej zachęca do przekazywania 1% podatku na „Caritas Bliźni w Potrzebie”. Dzięki zgromadzonym w ten sposób środkom finansowym Caritas dofinansowuje leczenie chorych dzieci, pomaga poszkodowanym z powodu pożaru czy powodzi, wspiera seniorów (np. w zakupie leków).

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Nadbrzeżnej, numery domów: 7, 8, 8a, 9, 9a, i 10a.