VI Niedziela Wielkanocna

1. Dziś I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci naszej parafii przystąpią do I Komunii św. Otoczmy ich naszą modlitwą, a osoby nie związane z tą uroczystością prosimy, aby wybrały inną godzinę Mszy św., by pozostawić wolne miejsce dla rodzin dzieci I Komunijnych.

2. Nabożeństwa majowe codziennie po wieczornej Mszy św., a w czwartki o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

3. Od poniedziałku do środy wypadają Dni Krzyżowe – czas szczególnej modlitwy o obfite plony ziemi i o błogosławieństwo Boże w pracy.

4. W poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie dla dzieci klas IV przygotowujących się do rocznicy I Komunii św.

5. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.

6. W środę Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

7. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

8. W piątek rozpoczynamy Nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.

9. W sobotę w Sokołowie Małopolskim Biskup Rzeszowski udzieli święceń diakonatu 5 alumnom z WSD w Rzeszowie. Prosimy o modlitwę w intencji nowych diakonów.

10. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 11.00 uczniowie klas IV będą przeżywali rocznicę I Komunii św.

11. Także za tydzień o godz. 15.00 będzie spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.