VI Niedziela Wielkanocna

1. Nabożeństwa majowe, codziennie po wieczornej Mszy św., a w czwartki o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

2. Od poniedziałku do środy wypadają Dni Krzyżowe. Podczas nabożeństw majowych będziemy się modlić o dobre urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. W sobotę o godz. 10.00 w kościele parafialnym Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie święcenia diakonatu przyjmie trzech alumnów z piątego roku WSD w Rzeszowie. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to również III niedziela miesiąca. Składka na malowanie kościoła.

7. 31 maja organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy i Łagiewnik dzieci I Komunijnych. Ponieważ są jeszcze wolne miejsca, zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego pielgrzymowania. Koszt udziału zależny będzie od ilości uczestników, ale powinien wynieść ok. 100 – 120 zł. Wyjazd planowany jest po północy, a powrót około godziny 20:00. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej do następnego poniedziałku – 22 maja.

8. Serdecznie dziękujemy rodzicom które w tym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy mieszkańców ul. Grunwaldzkiej, numery domów: 107, 107b, 109, 109a, 111, 115 i 123.