VI Niedziela Wielkanocna

1. Dziś o godz. 16.30 nabożeństwo majowe.

2. Nabożeństwa majowe w dni powszednie codziennie po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy.

3. Od poniedziałku do środy wypadają Dni Krzyżowe. Podczas nabożeństw majowych będziemy się modlić o dobre urodzaje i błogosławieństwo Boże w pracy.

4. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla młodzieży z klas VIII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

5. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej.

6. W czwartek, 13 maja, pierwsze w tym roku nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z majówką, a o godz. 19.00 uroczysta Msza św. z kazaniem, a po niej procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Serdecznie zapraszamy i prosimy, aby na procesję przynieść świece.

7. W piątek rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

8. W sobotę odbędą się święcenia diakonatu 12 kleryków naszego rzeszowskiego Seminarium. Polecajmy ich Bogu w naszych modlitwach.

9. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Katolickie Radio Via.

10. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Sienkiewicza nr. Domów: 3, 9, 15, 17, 21, 23, 29, 31, 33, 39.