V Niedziela Zwykła

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 Nabożeństwo różańcowe.

2. We wtorek o 18.00 spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla młodzieży z klasy VIII. Prosimy aby przynieść na spotkanie indeksy.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W sobotę liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. W tym dniu szczególnie modlimy się w intencji chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują.

5. W związku z planowanym malowaniem wnętrza kościoła, o czym była mowa na zakończenie starego roku, w sobotę o godz. 10.00 odbędzie się na plebani spotkanie Rady Parafialnej z szefem firmy AIP DEKOR, która podjęła się wykonania tej pracy. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie wszystkich członków Rady Parafialnej oraz inne zainteresowane osoby.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie Akcji Katolickiej.

7. W ostatnim numerze Niedzieli zamieszczony jest artykuł poświęcony naszemu zmarłemu ks. Prałatowi Janowi Gibale. Dodatkowe egzemplarze tej gazety są do nabycia w zakrystii u Pana Kościelnego.

8. W związku ze śmiercią ks. Prałata, ale także licznymi pogrzebami w ciągu ostatnich dwóch lat nie mamy możliwości odprawienia w parafii wszystkich Mszy świętych zamawianych podczas uroczystości pogrzebowych, dlatego znaczna część z nich będzie odprawiana poza parafią. Będą one ogłaszana na wieczornych Mszach św. Aby zaradzić odwlekającym się terminom, w parafii będzie odprawiana około 1/5 zamówionych intencji, a pozostałe poza parafią. Prosimy o zrozumienie.

9. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Pigonia, numery: 1, 3, 5, 8, 9, 9a, 13 i 14.