V Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe.

2. Również dzisiaj woluntariusze Fundacji Towarzystwa Rodzin Wielodzietnych z Krosna prowadzą przed kościołem zbiórkę do puszek na leczenie i rehabilitację dzieci z nowotworem. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

3. W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej, a czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek liturgiczne wspomnienie MB z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. W tym dniu szczególnie modlimy się w intencji chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują.

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Nadbrzeżnej, numery domów: 2, 3, 5, 5a, 6 i 6a.