V Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

2. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klasy VIII.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W czwartek liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. W tym dniu szczególnie modlimy się w intencji chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują.

5. W przyszłą niedzielę na sumie poświęcenie i rozdanie medalików oraz książeczek dla dzieci przygotowujących się w naszej parafii do i Komunii świętej.

6. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Grunwaldzkiej, numery: 56, 57, 61, 63, 65 i 68.