V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś o godz. 16.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali i Msza św. kończąca tegoroczne rekolekcje wielkopostne.

2. W ostatnią niedzielę na malowanie kościoła zebrano kwotę 5 856 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Ponieważ w kwietniu I piątek wypada w Wielki Piątek, odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. będą w najbliższy piątek od godz. 9.00. Będzie to również okazja do odwiedzin innych chorych ze spowiedzią i Komunia św. przedświąteczną. Dlatego prosimy, aby do piątku zgłaszać tych chorych w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

5. Również w piątek tradycyjnie już wyruszymy na Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii. W związku z tym Msza św. popołudniowa będzie o godz. 17.30. Na tej Mszy św. młodzież przygotowująca się do bierzmowania otrzyma krzyże, dlatego prosimy, aby na nią przybyli również rodzice kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. wyruszymy na Drogę Krzyżową ulicą Św. Jana z Dukli do piekarni Pana Seredy, następnie przejdziemy na ul. Młynarską, Rzeczną i Lichtarz i wrócimy ul. Wojska Polskiego na parking przy kościele. W wypadku złej pogody, Drogę Krzyżową odprawimy w kościele.

6. Nabożeństwo pierwszo-sobotnie o godz. 17.00

7. W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa rozpoczynająca obchody Wielkiego Tygodnia.

8. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Grunwaldzkiej, numery domów: 16, 17, 18, 21, 23. 24, 25 i 26.