V Niedziela Wielkiego Postu

1. Trwamy w rekolekcyjnym skupieniu. Msze św. w dniu dzisiejszym z naukami rekolekcyjnymi w porządku niedzielnym. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Żali. Ze względu na rekolekcje w poniedziałek, wtorek i środę Msza św. poranna o godz. 8.00, a wieczorna o 18.30. Zapraszamy do licznego udziału w rekolekcjach i do skorzystania w tym czasie ze spowiedzi przedświątecznej.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W czwartek o godz. 18.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.

4. W piątek Msza św. popołudniowa o godz. 17.30 , a po niej wyruszymy na Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii. Zgodnie z decyzją Rady Parafialnej, w tym roku pójdziemy na Żółków. Drogę Krzyżową rozpoczniemy w kościele, a następnie pójdziemy chodnikiem w stronę Majscowej. Koło Państwa Kluz skręcimy w stronę remizy na Żółkowie i zakończymy całe nabożeństwo przy kapliczce obok sklepu. Powrót indywidualny, dlatego warto wcześniej pomyśleć o jakimś transporcie do domu. W wypadku złej pogody, Drogę Krzyżową odprawimy w kościele.

5. W piątek na Mszy św. o godz. 17.30 młodzież z klasy VIII przygotowująca się do bierzmowania otrzyma krzyże, dlatego prosimy, by przyszli na tę Mszę wraz z rodzicami.

6. Za tydzień Niedziela Palmowa rozpoczynająca obchody Wielkiego Tygodnia.

7. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery domów: 112, 113, 114, 115, 117, 118 i 157.