Ogłoszenia Parafialne

Uroczystość Wszystkich Świętych

1. Dziś liturgiczna Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w porządku niedzielnym. Po południu o godz. 17.00 Msza św. i procesja z modlitwami za zmarłych. Na stoliku przy wyjściu z kościoła są wyłożone kartki na wypominki. Zachęcamy do szczególnej modlitwy w intencji zmarłych z naszych rodzin. Wypełnione czytelnie wypominki prosimy składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

2. W poniedziałek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msza św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Po każdej Mszy św. modlitwa za zmarłych. Przez całą Oktawę będziemy odmawiać różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.

3. Ze względu na zaostrzającą się sytuację epidemiologiczną przez najbliższe 2 tygodnie odwołane są spotkania wszystkich grup duszpasterskich działających przy naszej parafii. Także nie będzie spotkań przygotowujących do bierzmowania.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej.

5. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Po niej zostanie odprawiona Msza św. w intencji nowych powołań kapłańskich. Również prosimy o indywidualną i rodzinną modlitwę w tej intencji.

6. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Przełożonych róż prosimy o wcześniejsze zebranie tajemnic od członków swoich róż.

8. Również w przyszłą niedzielę będziemy przeżywać XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pragniemy wesprzeć duchowo i materialnie wiernych żyjących w Republice Środkowoafrykańskiej. Ofiary na ten cel będzie można złożyć do puszek wystawionych przy wyjściu z kościoła.

9. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. św. Faustyny Kowalskiej, numery domów: 4, 8, 9, 11f, 15, 22 i 24.

Hits: 637