Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla – święto patronalne Akcji Katolickiej. Msze św. o godz. 7.00,  9.00,  11.00 i po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej.

3. W czwartek o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św.

4. Także w czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum.

5. W piątek Święto św. Andrzeja Apostoła.

6. W sobotę I sobota miesiąca. Po Mszy św. wieczornej spotkanie “KSM-u”.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas oczekiwania na przyjście Pana Jezusa w tajemnicy Bożego Narodzenia i na końcu czasów.

8. Rada Rodziców przy SP nr 7 serdecznie zaprasza na kiermasz Bożonarodzeniowy. Uczniowie szkoły z pomocą rodziców i nauczycieli przygotowali na sprzedaż ręcznie wykonane ozdoby świąteczne. Ozdoby te będzie można nabyć w przyszłą niedzielę po Mszy św. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na dofinansowanie wydarzeń organizowanych przez Radę Rodziców na rzecz dzieci.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Pigonia – numery domów od 50 do 74.