Uroczystość Chrystusa Króla

1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla – święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Jest to także III niedziela miesiąca z której składka przeznaczona jest na prace inwestycyjne w parafii. Za ofiarność na ten cel składamy serdeczne Bóg zapłać.
O godz. 16.30 różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza św.
Przy wyjściu z kościoła umieszczona jest puszka, do której można złożyć ofiarę na pomoc dla migrantów.

2. W środę nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy Emaus, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Zachęcamy do indywidualnego odprawienia nowenny do św. Andrzeja Boboli w intencji Ojczyzny, która rozpoczyna się w poniedziałek, 22 listopada. Szczegóły informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń.

4. W przyszłą niedzielę początek nowego roku liturgicznego i Adwentu.

5.  Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. św. Jana z Dukli, numery domów: 57a, 61, 65, 65a, 67a i 69.

6. Zaproszenie:
– Biuro radio Maryja przy Parafii OO Franciszkanów organizuje w dniach 4 – 5 grudnia br. pielgrzymkę do Torunia, Niepokalanowa i Skarżyska.
– Także Biuro Pielgrzymkowe Floratur organizuje w dniach 12 – 23 luty 2022r. pielgrzymkę do Włoch. Bliższe informacje na temat pielgrzymek można znaleźć na tablicy ogłoszeń.