Ogłoszenia Parafialne

Święto św. Szczepana

1. Dziś Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Składka z dzisiejszego dnia przeznaczona jest na Instytut Teologiczno- Pastoralny w Rzeszowie. Po Mszy św. poświęcenie owsa.

2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia: Panu kościelnemu wraz z osobami, które ofiarowały do kościoła gwiazdy betlejemskie i ubrały choinki, młodzieży KSM-u za przygotowanie szopki, Panu organiście i chórowi za śpiew, liturgicznej służbie ołtarza, osobom sprzątającym kościół i tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zadbali o to, aby te święta były tak pięknie i radośnie świętowane. „Bóg zapłać”.

3. Od jutra rozpocznie się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Przez te odwiedziny pragniemy spotkać się z naszymi Parafianami, aby wspólnie się pomodlić i zanieść do waszych rodzin Boże błogosławieństwo od Nowonarodzonego Jezusa. Dlatego prosimy, aby na wizytę duszpasterską w domu przygotować stół nakryty białym obrusem i umieścić na nim krzyż, zapalone świece, Pismo św. oraz wodę święconą z kropidłem. W miarę możliwości starajmy się też całą rodziną uczestniczyć w tych odwiedzinach duszpasterskich.

Wizyta duszpasterska będzie przebiegać w następującym porządku:

Środa (27.12) – od godz. 9.00 – 20.00.
I ksiądz: – Żółków od kapliczki, od pana Andrzeja Bimkiewicz, Wądoły w stronę Podłazia.
II ksiądz: – Żółków Podlas, od głównej drogi do góry w stronę Domu Ludowego i Podłazia.

Czwartek (28.12)– od godz. 9.00 – 20.00:
I ksiądz: – Żółków – prawa strona drogi od ul. Nadbrzeżnej w kierunku Majscowej.
II ksiądz: – Żółków – lewa strona drogi od numeru 1 do końca w kierunku Majscowej.

Piątek (29.12) – od godz. 9.00 – 20.00
I ksiądz: – dokończenie kolędy w Żółkowie.
II ksiądz (od godz. 12.00): – ul. Wodna., a następnie ul. Nadbrzeżna

Sobota (30.12) – od godz. 9.00 – 20.00
I ksiądz: ul. Św. Jana z Dukli – lewa strona drogi od ul. Nadbrzeżnej do kościoła.
II ksiądz: ul. Św. Jana z Dukli – prawa strona od Żółkowa w kierunku ronda, ul. Leśna i dalszy ciąg ul. Św. Jana z Dukli.

Przez okres trwania kolędy kancelaria parafialna będzie nieczynna. Ważne i pilne sprawy można załatwić po rannej Mszy św.

Hits: 701