Ogłoszenia Parafialne

Poniedziałek Wielkanocny

1. Dziś Msza św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Składka z dzisiejszego święta przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

2. Bardzo serdecznie dziękujmy tym wszystkim, którzy przyczynili się do głębszego przeżycia liturgii Wielkiego Tygodnia i Rezurekcji:
– Parafianom, a szczególnie osobom które przygotowały dekorację Ciemnicy i Bożego Grobu.
– Księdzu Prałatowi, Panu Kościelnemu, Panu Organiście i liturgicznej służbie ołtarza oraz scholii za przygotowanie i zaangażowanie w liturgię,
– na ręce Pan Grzegorza Kurowskiego dziękujemy członkom Ochotniczej Straży Pożarnej za pełnienie straży przy Bożym Grobie i w czasie procesji,
– Panu Nowakowi i Pani Czech, za dary na stół wielkanocny,
– rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały naszą świątynię,
– Parlamentarzystom, władzom samorządowym, powiatowym, organizacjom świeckim i kościelnym oraz wszystkim, od których płynęły do nas życzenia świąteczne.
– wszystkim, którzy w jakiekolwiek sposób starali się, aby jak najpiękniej i najgodniej uczcić Chrystusa w tajemnicy męki, śmierci i zmartwychwstania.
Wszystkim za wszystko niech Zmartwychwstały Jezus wynagrodzi swoją łaską.

3. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W czwartek o godz. 18.00 spotkanie dla dzieci z kas III przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.

5. W piątek o godz. 18.00 spotkanie dla dzieci z klas IV przygotowujących się do Rocznicy I Komunii św. i ich rodziców.

6. W przyszłą niedzielę, Niedziela Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Caritas. Także na stoliku obok gazet zostanie wystawiony koszyk do którego będzie można złożyć skarbonkę wiekopostną przygotowaną przez Caritas. W tym dniu wraz z całym Kościołem w Polsce rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

7. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery domów: 124, 126, 129, 183, 191, 195 i 200.

Hits: 227