Poniedziałek Wielkanocny

1. Dziś Msza św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 17.00. Składka z dzisiejszego święta przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

2. Bardzo serdecznie dziękujmy tym wszystkim, którzy przyczynili się do głębszego przeżycia liturgii Wielkiego Tygodnia i Rezurekcji:

– Parafianom, a szczególnie osobom które przygotowały dekorację Ciemnicy i Bożego Grobu.

– księdzu Prałatowi, panu Kościelnemu, panu Organiście i Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz scholii za przygotowanie i zaangażowanie w liturgię,

– na ręce pana Grzegorza Kurowskiego dziękujemy członkom Ochotniczej Straży Pożarnej za pełnienie straży przy Bożym Grobie i w czasie procesji,

– panu Nowakowi, panu Kłękowi i pani Czech,  za dary na stół wielkanocny,

– rodzinom, które w tym tygodniu sprzątały naszą świątynię,

– parlamentarzystom, władzom samorządowym, powiatowym, organizacjom świeckim i kościelnym oraz wszystkim, od których płynęły do nas życzenia świąteczne.

– wszystkim, którzy w jakiekolwiek sposób starali się, aby jak najpiękniej i najgodniej uczcić Chrystusa w tajemnicy męki, śmierci i zmartwychwstania.

Wszystkim za wszystko niech Zmartwychwstały Jezus wynagrodzi swoją łaską.

3. We wtorek o 18:00 spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klasy VIII

4. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek o godz. 18:00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.

6. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych, a o godz. 16.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu wraz z całym Kościołem w Polsce rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

7. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Prusa, numery: 4, 4a, 6, 8, 16, 16a i 16b.