Niedziela – Święto Przemienienia Pańskiego

1. Dziś Święto Przemienienia Pańskiego, a zarazem pierwsza niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. będzie nabożeństwo eucharystyczne i zmiana tajemnic różańcowych. O 16.30 nabożeństwo różańcowe.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Za tydzień w niedzielę (13 sierpnia) Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.00 uroczysta Msza św. z kazaniem, a po niej procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Matki Najświętszej poprzez stronę internetową lub w kościele do skrzynki oraz licznego udziału w tym nabożeństwie.

4. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Kolejowej, numery domów: 22, 27, 28, 30, 31 i 33.