Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dziś kończymy obchody okresu Bożonarodzeniowego. Msze św. w porządku niedzielnym.

2. We wtorek na wieczornej Mszy św. o 18.00 spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z klasy VIII

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W przyszłą niedzielę III niedziela miesiąca – składka na ubezpieczenie kościoła.

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. św. Jana z Dukli , numery domów: 40, 42, 42a, 44, 46, 48, 50 i 50a.

6. Zakończyły się spotkania kolędowe w kościele związane ze zmienioną w tym roku formą wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Wszystkim parafianom, którzy uczestniczyli w tych spotkaniach, składamy serdeczne podziękowanie za obecność i dar wspólnej modlitwy. Dziękujemy również za składane na tacę w kopertach, ofiary z racji kolędy. „Bóg zapłać”.
Na stoliku obok gazet są jeszcze wyłożone książeczki kolędowe. Gdyby ktoś nie miał jej w domu, to prosimy je sobie zabrać, gdyż są tam cenne wskazówki odnośnie znaczenia błogosławieństwa.