Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dziś kończy się liturgiczny Okres Bożego Narodzenia.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Za tydzień III niedziela miesiąca – składka będzie przeznaczona na ubezpieczenie kościoła.

4. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Grunwaldzkiej, numery: 1a, 2, 4, 5, 6 i 7.

5. Zakończyły się spotkania kolędowe w kościele związane ze zmienioną w tym roku formą wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Wszystkim parafianom składamy serdeczne podziękowanie za obecność podczas tych nabożeństw i dar wspólnej modlitwy. Dziękujemy również za składane ofiary. „Bóg zapłać”.
Na stoliku obok gazet są jeszcze wyłożone książeczki kolędowe. Gdyby ktoś nie miał jej w domu, to prosimy je sobie zabrać, gdyż są tam cenne wskazówki odnośnie znaczenia błogosławieństwa, wody święconej, a także jak korzystać ze Mszy św. transmitowanej przez środki audiowizualne oraz przyjmowania Komunii św. duchowej.