IV Niedziela Zwykła

1. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy gościć w naszej parafii z repertuarem kolędowym chór „Cecylianum” z Bazyliki Mniejszej w Dębowcu. Serdecznie zapraszamy.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W piątek święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy św. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Składka z tego święta przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji.

4. Również w piątek na Mszy św. popołudniowej spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. połączone z poświęceniem książeczek. Po Mszy św. spotkanie dla dzieci i ich rodziców.

5. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.30. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek, wyjątkowo ze względu na święto, od godz. 10.00.

6. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo I-sobotnie.

7. Za tydzień I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

8. Przypominamy, że prowadzimy zbiórkę starych i zniszczonych gromnic oraz świec z Caritasu z których materiał posłuży do wykonania nowych gromnic. Nowe gromnice można nabyć u Pana kościelnego w zakrystii.