Ogłoszenia Parafialne

IV Niedziela Zwykła

1. W środę Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a po niej spotkanie grupy biblijnej Emaus.

2. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. O godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy św. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Składka z tego święta przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji.

3. Również w czwartek na Mszy św. popołudniowej o godz. 18.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. połączone z poświęceniem książeczek. Po Mszy św. spotkanie dla dzieci i ich rodziców.

4. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

5. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo I-sobotnie.

6. Za tydzień I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Na sumę o 11:00 zapraszamy dzieci do udziału we Mszy św.

7. Przypominamy, że prowadzimy zbiórkę starych i zniszczonych gromnic oraz świec Caritasu z których materiał posłuży do wykonania nowych gromnic. Nowe gromnice są do nabycia u Pana kościelnego w zakrystii.

8. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w piątek, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Weigla, numery: 32, 36, 38, 40, 45 i 46.

Hits: 415