IV Niedziela Zwykła

1. W środę święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Poświęcenie gromnic podczas każdej Mszy św. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Składka z tego święta przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji.

2. Również w środę na Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie i rozdanie książeczek dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie dla tych dzieci oraz ich rodziców. Serdecznie zapraszamy

3. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W tym tygodniu wypada I czwartek i piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

5. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo I-sobotnie.

6. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
Również w przyszłą niedzielę woluntariusze Fundacji Towarzystwa Rodzin Wielodzietnych z Krosna będą pod kościołem zbierać do puszek środki na leczenie i rehabilitację dzieci z nowotworem.

7. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Wodnej, numery domów: 7, 9,10, 11, 12 i 14.