V Niedziela Zwykła

1. Dziś Msze św. i nieszpory jak w każdą niedzielę. O godz. 14.30 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

2. W poniedziałek liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Módlmy się w intencji chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej i spotkanie grupy Emaus.

4. W czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W przyszłą niedzielę – III niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na prace inwestycyjne w naszej parafii.

6. Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaśle zaprasza rodziców do oddziału przedszkolnego oraz do klasy I na rok szkolny 2019/2020. Zapisy trwają od 11 lutego do 1 marca 2019 r. dla oddziału przedszkolnego i od 1 marca do 5 kwietnia dla klasy I.
Szkoła zapewnia:
– indywidualizację nauczania,
– nowoczesne wyposażone sale lekcyjne (tablice interaktywne, projektory, monitory interaktywne, laptopy),
– troskę o bezpieczeństwo każdego ucznia,
– przyjazną atmosferę,
– integrację rówieśników w środowisku lokalnym.
Nowi przedszkolacy zapraszani są w każdy piątek w godzinach 10.00 – 11.00 na wspólne zabawy.
Szkoła dopasowuje godziny pracy świetlicy do indywidualnych potrzeb rodziców pracujących.
Wnioski o przyjęcie do przedszkola oraz klasy I dostępne będą na stronie internetowej http://www.sp7jaslo.edu.pl/ oraz w sekretariacie szkoły.

7. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny ul. Prusa, numery od 3 do 17/5.