IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś o godz. 16.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali.

2. Na poniedziałek przeniesiona jest liturgiczna Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.

3. We wtorek o 18.00 spotkanie dla uczniów klasy VIII przygotowujących się do bierzmowania.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy Emaus, a w czwartek o 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W czwartek Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczynamy tegoroczne rekolekcje parafialne.
Szczegółowy plan rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń i umieszczony na stronie internetowej naszej parafii. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału, a szczególnie do skorzystania ze spowiedzi wielkanocnej, która odbędzie się w sobotę.

6. W piątek o godz. 14.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu a po niej o 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

7. W zakrystii u Pana kościelnego można jeszcze nabyć baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas naszej diecezji. Zachęcamy również do składania w zakrystii żywności i środków czystości, które przed świętami zostaną przekazane przez parafialny zespól Caritas najuboższym mieszkańcom naszej parafii.

8. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w czwartek, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul.Grunwaldzkiej, numery domów: 8, 9, 10, 11, 12, 13 i 14.