III Niedziela Zwykła

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy, aby w domu przeczytać chociaż fragment z Pisma Świętego.

2. W wtorek o 18.00 spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klasy VIII.

3. W środę siostry Wizytki zapraszają na odpust ku czci św. Franciszka Salezego. Suma odpustowa o godz. 17.00.

4. Także w środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W czwartek święto nawrócenia św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy gościć w naszej parafii z repertuarem kolędowym chór „Cecylianum” z Bazyliki Mniejszej w Dębowcu. Serdecznie zapraszamy.

7. Zbliża się święto Matki Bożej Gromnicznej kiedy to tradycyjnie święcimy gromnice. W wielu naszych domach mamy zużyte, pokrzywione lub zniszczone gromnice z którymi nie wiadomo co zrobić, bo już nie nadają się do użytku, a są poświęcone i nie wolno ich wyrzucać. W związku z tym, jak to było w poprzednim roku, będzie można takie gromnice przynieść do kościoła. Można także przynosić niepotrzebne nam już świece Caritasu, które używaliśmy na stół wigilijny. Gdyby ktoś potrzebował, to nowe gromnice w cenie 15zł. można nabyć u Pana kościelnego w zakrystii.