III Niedziela Zwykła

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy, aby w domu przeczytać chociaż fragment z Pisma Świętego.
2. W środę święto nawrócenia św. Pawła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
3. Także w środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
4. W ostatnim numerze „Niedzieli” zamieszczony jest artykuł poświęcony zmarłemu niedawno ks. Andrzejowi Garbarzowi. Dodatkowe egzemplarze tej gazety są do nabycia w zakrystii u Pana Kościelnego.
5. Przypominamy także, że prowadzimy zbiórkę starych i zniszczonych gromnic oraz świec Caritasu z których materiał posłuży do wykonania nowych gromnic. Nowe gromnice będą do nabycia w przyszłą niedzielę.
6. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Weigla, numery: 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 29 i 31.