III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Żali, a po nim Msza św.

2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania NMP i Dzień Świętości Życia. Z tej okazji zapraszamy do Duchowej Adopcję Dziecka Poczętego. Odpowiednie deklaracje są wyłożone na stoliku obok gazet.

3. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do MB Fatimskiej i spotkanie grupy Emaus.

4. W czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek o godz. 17.30 Droga Krzyżowa, po niej Msza św. Również o godz. 20.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej prowadzone przez młodzież naszej parafii.

6. W sobotę w naszej parafii wypada całodzienna diecezjalna adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy wszystkich do znalezienia chwili czasu na adorację Pana Jezusa obecnego w Eucharystii, a szczególnie róże różańcowe, według porządku jaki obowiązuje podczas adoracji przy Bożym Grobie. Grupę Intronizacyjną prosimy, aby podjęła adorację przed Mszą św. od godz. 17.00.

7. Także od soboty w naszej parafii będziemy przeżywać Rekolekcje Wielkopostne. Rozpoczęcie rekolekcji na Mszy św. o godz. 18.00, a po niej nauka dla młodzieży. Program rekolekcji jest wywieszony na tablicy ogłoszeń oraz umieszczony na stronie internetowej parafii. Serdecznie wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału.

8. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów można nabyć w cenie 5 zł. baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas naszej diecezji.

9. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w piątek, na godz. 8.00, prosimy rodziny ul. Kolejowej, numery nieparzyste od 9 do 35.