III Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś o godz. 16.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

4. W zakrystii u Pana kościelnego można nabyć baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas naszej diecezji w cenie 7 zł.

5. Również parafialny zespół Caritas zachęca by w zakrystii składać żywność i środki czystości, które przed świętami zostaną przekazane najuboższym mieszkańcom naszej parafii. Za ten gest miłości bliźniego składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

6. W dniach 23- 26 marca będziemy przeżywać w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Dokładny plan rekolekcji zostanie podany w przyszłą niedzielę.

7. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Grunwaldzkiej, numery domów: 1a, 2, 4, 5, 6 i 7.

8. Komunikat Przewodniczącego Episkopatu