II Niedziela zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca – składka z tej niedzieli przeznaczona jest na ubezpieczenie kościoła. Bardzo dziękujemy za ofiarność na ten cel.

2. W poniedziałek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku myślą przewodnią Tygodnia są słowa z Ewangelii według św. Jana: „Trwajcie w mojej miłości a przyniesiecie obfity owoc”.

3. We wtorek Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, głównego Patrona Diecezji Rzeszowskiej. Pamiętajmy o modlitwie za naszą diecezję.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek o godz. 18.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.

6. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Słowa Bożego. Ta niedziela została również ogłoszona „Dniem solidarności z Chorwacją”. W tym dniu będziemy się modlić w intencji osób poszkodowanych w trzęsieniu ziemi, które pod koniec grudnia ubiegłego roku, nawiedziło ten kraj. Także przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę do puszki na ten cel.

7. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Grunwaldzkiej, numery: 8, 10, 11, 12, 13 i 14.