II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy jako „Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami” pod hasłem „W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną”. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na pomoc materialną dla misjonarzy.

2. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.15, a po nim Msza św. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Po Mszy św. spotkanie KSM-u.

5. W tym tygodniu wypada I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I piątek od godz. 17.30. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

6. Nabożeństwo I-sobotnie o godz. 17.00 .

7. Za tydzień I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

8. W dniach od 8 do 11 marca będziemy przeżywać w parafii tegoroczne rekolekcje wielkopostne. Szczegółowy program rekolekcji zostanie podany w przyszłym tygodniu.

9. W zakrystii u Pana kościelnego można nabyć baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas naszej diecezji w cenie 8 zł.

10. Również parafialny zespół Caritas zachęca by w zakrystii składać żywność i środki czystości, które przed świętami zostaną przekazane najuboższym mieszkańcom naszej parafii. Za ten gest miłości bliźniego składamy serdeczne „Bóg zapłać”.