II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali. Składka na Gorzkich Żalach przeznaczona jest na kwiaty do Bożego grobu.
Przy wyjściu z kościoła znajduje się puszka do której można złożyć ofiarę na Dzieło Pomocy Misjonarzom „Ad Gentes”.

2. We wtorek o 18:00 spotkanie egzaminujące dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klasy VIII. Prosimy, aby zabrać ze sobą na spotkanie indeksy i modlitewniki.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy biblijnej Emaus.

4. W czwartek o 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, Msza św. i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.

6. W zakrystii u Pana kościelnego można nabyć baranki wielkanocne przygotowane przez Caritas naszej diecezji w cenie 7 zł.

7. Również parafialny zespół Caritas zachęca by w zakrystii składać żywność i środki czystości, które przed świętami zostaną przekazane najuboższym mieszkańcom naszej parafii. Za ten gest miłości bliźniego składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

8. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Pigonia, numery domów: 50, 58, 62, 66, 70, 72 i 74.

9. Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie przyjmuje zapisy wszystkich osób chętnych na Kurs dla fotografów i kamerzystów liturgicznych. Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie, tel. 17/ 871-24-03.