II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś o godz. 14.30 na plebani spotkanie Akcji Katolickiej. O godz. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Żali. Składka na Gorzkich Żalach przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
Dzisiejsza niedziela jest również dniem duchowego i materialnego wsparcia dla polskich misjonarzy. Z tej racji przy wyjściu z kościoła umieszczona jest puszka, do której można złożyć datek na ten cel.

2. We wtorek o godz. 18.00 spotkanie dla uczniów z klas VIII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W piątek o godz. 17.30 i 20.00 Droga Krzyżowa, a o godz. 18.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.

5. W sobotę Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.

6. W zakrystii u Pana Kościelnego można nabyć baranki wielkanocne w cenie 6 zł. Zachęcamy do ich kupowania, aby w ten sposób wspomóc działalność Caritas w tym trudnym czasie.

7. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z Żółkowa, numery domów: 92, 94, 97, 98, 98a, 147 i 103.