II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś Msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 16.00 nabożeństwo Gorzkich Żali. Składka na Gorzkich Żalach przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu.
Dzisiejsza niedziela jest również dniem duchowego i materialnego wsparcia dla polskich misjonarzy. Z tej racji przy wyjściu z kościoła umieszczona jest puszka, do której można złożyć datek na ten cel.

2. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W tym tygodniu wypada I czwartek i piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

4. Również w piątek o godz. 17.30 i 20.00 Droga Krzyżowa, a o godz. 18.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.

5. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo I-sobotnie.

6. Za tydzień – I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

7. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Grunwaldzkiej, numery: 91, 95, 101, 105b, 105c i 105d.