II Niedziela Wielkanocna

1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. Jest to również święto patronalne Caritas. Przy tej okazji chcemy serdecznie podziękować członkom Parafialnego Oddziału Caritas oraz darczyńcom, za wszelką pomoc niesioną ludziom potrzebującym. „Bóg zapłać”.
O godz. 16.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Caritas naszej diecezji. Także na stoliku obok gazet jest wystawiony koszyk do którego będzie można złożyć skarbonkę wielkopostną przygotowaną przez Caritas. Dziś także wraz z całym Kościołem w Polsce rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

2. We wtorek o godz. 16.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców, a o godz. 18.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do rocznicy I Komunii św. Serdecznie zapraszamy.

3. Także we wtorek o 18.00 spotkanie dla młodzieży z klasy VIII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Prosimy by na spotkanie przynieśli ze sobą modlitewniki dojrzałego chrześcijanina.

4. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie i zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 16.30 rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Także o godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. I Komunijna dla dzieci klas III.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w piątek, prosimy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.