II Niedziela Wielkanocna

1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. Jest to również święto patronalne Caritas. Przy tej okazji chcemy serdecznie podziękować członkom Parafialnego Oddziału Caritas oraz darczyńcom, za wszelką pomoc niesioną ludziom potrzebującym. „Bóg zapłać”.
Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych, a o godz. 16.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na Caritas naszej diecezji. Wraz z całym Kościołem w Polsce rozpoczynamy dziś Tydzień Miłosierdzia.

2. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W piątek o godz. 18.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.

4. Za tydzień III niedziela miesiąca, dlatego składka będzie przeznaczona na prace inwestycyjne w parafii.
W tym dniu rozpoczynamy także obchody Tygodnia Biblijnego.

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Prusa, numery: 17b, 19/1, 19/2, 19a, 23, 25 i 26.