II Niedziela Bożego Narodzenia

1. Dziś I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych, a po południu o godz. 16.30 Nabożeństwo różańcowe.

2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym. Składka z tego dnia przeznaczona jest na misje. Na stoliku obok chrzcielnicy, za dobrowolną ofiarą, będzie można się zaopatrzyć w kadzidło do spalenia w mieszkaniu na znak ofiary składanej Panu Bogu, oraz w kredę, która oznaczamy drzwi w naszych domach literami: C † M † B 2021 r., na znak przyjęcia Bożego błogosławieństwa (Christus mansionem benedicat– Niech Chrystus błogosławi temu domowi). W tym dniu przypada także rocznica konsekracji ks. Bpa Kazimierza Górnego i ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego. Polecajmy ich w naszych modlitwach.

3. W czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego sakramentu.

4. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego, kończąca okres Bożego Narodzenia.

5. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Pigonia, numery: 50, 58, 62, 66, 70, 72 i 74.

6. W tym tygodniu na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie kolędowe zapraszamy mieszkańców następujących ulic:

4 stycznia 2021 ul. Graniczna, ul. Wojska Polskiego, ul. Rzeczna, ul. Młynarska i ul. Lichtarz
5 stycznia 2021 ul. Grunwaldzka i ul. Zawiszy
7 stycznia 2021 ul. Św. Bpa Pelczara, ul. Weigla, ul. Pigonia
8 stycznia 2021 ul. Kolejowa, ul. Prusa, ul. Sienkiewicza, ul. Reja i ul. Szymborskiej
9 stycznia 2021 ul. Floriańska, ul. Klasztorna, ul. Wileńska, ul. Wiśniowa, ul. Ogrodowa, ul. Św. Faustyny Kowalskiej, ul. Św. Hiacynty Luli i ul. Kwiatowa