II Niedziela Bożego Narodzenia

1. Dziś I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych, a po południu o godz. 16.30 Nabożeństwo różańcowe.

2. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w porządku niedzielnym. Adoracja o godz. 16.00. Składka z tego dnia przeznaczona jest na misje. Na stoliku obok chrzcielnicy, za dobrowolną ofiarą, będzie się można się zaopatrzyć w kadzidło do spalenia w mieszkaniu na znak ofiary składanej Panu Bogu, oraz w kredę, która oznaczamy drzwi w naszych domach literami: K + M + B 2022r., na znak przyjęcia Bożego błogosławieństwa. W tym dniu przypada także rocznica konsekracji ks. Bpa Kazimierza Górnego i ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego. Polecajmy ich w naszych modlitwach.

3. W tym tygodniu wypada I Czwartek, I Piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w I Piątek od godz. 17.00. Chorych z Komunią św. I-piątkową, będziemy odwiedzać w piątek od godz. 9.00.

4. W przyszłą niedzielę, niedziela Chrztu Pańskiego, kończąca okres Bożego Narodzenia.

5. U Pana kościelnego w zakrystii są jeszcze do nabycia okolicznościowe albumy poświęcone parafiom naszej diecezji, wśród których jest także nasza. Zachęcamy do ich nabycia.

6. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. św. Jana z Dukli, numery domów: 22, 24, 28a, 30 i 32.

7. W tym tygodniu na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie kolędowe zapraszamy mieszkańców następujących ulic:

3 stycznia 2022 ul. Graniczna, ul. Wojska Polskiego, ul. Rzeczna, ul. Młynarska i ul. Lichtarz
4 stycznia 2022 ul. Grunwaldzka i ul. Zawiszy
5 stycznia 2022 ul. Św. Bpa Pelczara, ul. Weigla, ul. Pigonia
7 stycznia 2022 ul. Kolejowa, ul. Prusa, ul. Sienkiewicza, ul. Reja i ul. Szymborskiej
8 stycznia 2022 ul. Floriańska, ul. Klasztorna, ul. Wileńska, ul. Wiśniowa, ul. Ogrodowa, ul. Św. Faustyny Kowalskiej, ul. Św. Hiacynty Luli i ul. Kwiatowa