II Niedziela Adwentu

1. Dziś obchodzimy Dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Z tej okazji przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszek na ten cel.

2. Na plebanii o godz. 15.00 spotkanie Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy.

3. Roraty codziennie o godz. 18.00.

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W sobotę rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Bożego Narodzenia.

6. Strażacy OSP Florian-Żółków w najbliższą sobotę i niedzielę będą roznosić po domach w Żółkowie kalendarze. Bardzo prosimy o życzliwe ich przyjęcie.

7. W przyszłą niedzielę członkowie Szkolnego Koła Caritas i Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej Nr 7 na Mszy św. o 9.00 i 11.00 będą rozprowadzać sianko na stół wigilijny. Zebrane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Zachęcamy do włączenia się do tej akcji charytatywnej.

8. Przypominamy, że w zakrystii u Pana Kościelnego można nabyć świece Caritasu na stół wigilijny, a u Pana Organisty można się zaopatrzyć w opłatki wigilijne. Na stoliku przy wyjściu z kościoła są wyłożone jeszcze „Torby miłosierdzia”, do których można zrobić zakupy żywnościowe lub środków czystości na paczki świąteczne dla najuboższych mieszkańców naszej parafii. Zakupione produkty prosimy składać do przyszłej niedzieli w zakrystii.

9. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Św. Jana z Dukli, numery domów: 1, 5, 7, 11, 11a, 11b, i 13a.

10. Na parkingu przed kościołem i wyznaczonych przystankach jest wywieszony rozkład jazdy autobusów dowożących chętnych na niedzielną Mszę św. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z tym rozkładem i zachęcamy do korzystanie z tej formy transportu.