I Niedziela Wielkiego Postu

1. W ostatnią niedzielę była zbiórka na malowanie wnętrza kościoła. Zebrano kwotę 5 606 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Jednocześnie przypominamy, że ofiary na ten cel można również wpłacać na konto parafialne, którego numer znajduje się na stronie internetowej naszej parafii.

2. Dziś o godz. 16.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali. Przy wyjściu z kościoła znajduje się puszka do której można złożyć ofiarę na pomoc finansową dla Ukrainy.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy biblijnej Emaus.

4. W czwartek o 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

6. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. i w piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych z comiesięczną Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

7. W sobotę o godz. 17.00 nabożeństwo I-sobotnie. W tym dniu przypadają także imieniny ks. Bpa Kazimierza Górnego. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

8. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca. Składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

9. W tym dniu będziemy także przeżywać Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami pod hasłem Z misjonarzami budujemy Kościół. Przy tej okazji będzie możliwość złożenia do puszki ofiary na Dzieło Pomocy Misjonarzom „Ad Gentes”.

10. Dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Pigonia, numery domów: 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44 i 46.