XXXI Niedziela Zwykła

1. Dziś I niedziela miesiąca – składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Msze św. o godz. 7.00,  9.00,  11.00 i po południu o godz. 16.30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach i Msza św. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

2. Msza św. w dni powszednie codziennie o godz. 18.00, a po nim nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach.

3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Fatimskiej i spotkanie grupy Emaus.

4. W czwartek po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Także w czwartek po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

6. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży KSM-u.

7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić 100 rocznicę odzyskania niepodległości i Święto Narodowe. Prosimy o udekorowanie naszych domów flagami biało-czerwonymi i modlitwę w intencji Ojczyzny.
O godz. 14.30 spotkanie Akcji Katolickiej.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00 prosimy rodziny z ul. Pigonia – numery domów od 15 do 26.