XXIV Niedziela Zwykła

1. Dziś III niedziela miesiąca. Składka na prace inwestycyjne w parafii. Jest to także Niedziela Środków Społecznego Przekazu, w związku z czym przy wyjściu z kościoła jest umieszczona puszka na Katolickie Radio Via.
  2. We wtorek o godz. 18.00 odbędzie się pierwsze spotkanie i zapisy dla uczniów klas VII, którzy rozpoczną swoje przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Na to spotkanie zapraszamy młodzież wraz rodzicami. Przypominamy, że przygotowanie do bierzmowania odbywa się w parafii zamieszkania.
  3. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej, a w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. We środę przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Również we środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy ministrantów i lektorów na zbiórkę.
  5. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie młodzież Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, oraz chętnych, którzy chcieliby należeć do stowarzyszenia.