XII Niedziela Zwykła

1. Dziś godz. 16.30 nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza św.

2. Dzisiaj przed kościołem przedstawiciele parafii w Święcanach rozprowadzają cegiełki na budowę swojego nowego kościoła. Bardzo prosimy o wsparcie i ofiarność na ten cel.

3. W czwartek Uroczystość Św. Piotra i Pawła, dzień szczególnej modlitwy za Ojca św. i całego Kościoła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Składka na działalność Stolicy Apostolskiej.

4. W tym tygodniu wypada I sobota miesiąca. Nabożeństwo I-sobotnie o godz. 17.00.

5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych i składka na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

6. Dziękujemy rodzinom które kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy mieszkańców ul. Prusa, numery domów: 17b, 18, 19/1, 19/2, 19a, 22, 23 i 24.

7. Od lipca w dni powszednie będzie tylko jedna Msza św. Ulegną również zmianie godziny urzędowania kancelarii parafialnej.

8. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego z której dochód przeznaczony jest na działalność misyjną Kościoła. Zbiórka tego sprzętu odbędzie się w naszej parafii 3 i 4 lipca. Bardziej szczegółowe informacje zostaną podane w przyszłą niedzielę.