XI Niedziela Zwykła

1. Dziś godz. 16.30 nabożeństwo czerwcowe połączone z Aktem poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi. Jest to również III niedziela miesiąca. Sładka na spłatę malowania kościoła.

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za przygotowanie i udział w uroczystościach odpustowy ku czci NSPJ i NSNMP.

3. We wtorek o godzinie 18.00 w kościele spotkanie dla przygotowujących się do bierzmowania z klas VII

4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy Emaus, w czwartek o godz. 17.00 cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. na zakończenie roku o godz. 8.00. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty codziennie przed Mszą św. Zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców do wzięcia udziału w tej Eucharystii.

6. W przyszłą niedzielę przedstawiciele parafii w Święcanach będą przed kościołem rozprowadzać cegiełki na budowę swojego nowego kościoła. Bardzo prosimy o wsparcie i ofiarność na ten cel.

7. Dziękujemy rodzinom, które sprzątały kościół przed Odpustem. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę na godz. 8.00, prosimy mieszkańców ul. Prusa, numery domów: 2, 4, 4a, 6, 16, 16a i 16b.