II Niedziela Wielkanocna

1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. O godz. 16.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. W raz z całym Kościołem w Polsce rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Miłosierdzia. Przy tej okazji chcemy serdecznie podziękować członkom Parafialnego Oddziału Caritas oraz darczyńcom, za wszelką pomoc niesioną ludziom potrzebującym. „Bóg zapłać”.

2. Dziś przypada również III niedziela miesiąca – składka na malowanie kościoła.

3. Rozpoczęło się malowanie wnętrza kościoła, które wiąże się z wyłączeniem pewnych części świątyni z użytku na czas trwających prac. Prosimy o ostrożność i zachowanie środków bezpieczeństwa.

4. We wtorek o 18.00 spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla uczniów klas VIII.

5. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej i spotkanie grupy Emaus, a w czwartek o 17.00 cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.

6. Zapraszamy chłopców z klas III szkoły podstawowej, którzy przygotowują się do I Komunii Świętej, a chcieliby służyć do Mszy św. jako ministranci na spotkanie wstępne we czwartek po wieczornej Mszy św. Na to pierwsze spotkanie kandydatów zapraszamy wraz z rodzicami (przynajmniej jednym rodzicem lub opiekunem)

7. Wspólnota modlitewna z Parafii św. Stanisława Biskupa w Jaśle 20 maja organizuje wyjazd do Częstochowy na Ogólnopolski Kongres Odnowy w Duchu Świętym. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.

8. Serdecznie dziękujemy rodzinom, które w ubiegłym tygodniu sprzątały nasz kościół. Na ten tydzień o posprzątanie kościoła w sobotę, na godz. 8.00, prosimy rodziny z ul. Grunwaldzkiej, numery domów: 71, 73, 75, 76 i 77.